Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE , dupa cum urmeaza: 100 buc. coada lemn pentru mopuri/maturi; 144 buc. Detergent pardoseli gresie, faianta, piatra, etc. - ambalat la bidon de 1 litru.

Număr anunț
DA25007412
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,24 RON
Valoare atribuită
515,24 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,24 RON

din 515,24 RON estimat