Atribuită
Cumpărare directă
SERVETELE TIP Z BUC 20 SOL GRESIE 5L BUC 3 SOL PARDOSEALA LEMN 5L BUC 1 LAVETE USCATE SET 4 CLIN CU POMPITA BUC 6 REZERVA MOP BBC BUC 4 DOMESTOS 750ML BUC 4 BEC LED 75W BUC 20 MANUSI CHIRURGICALE 100/SET SET 2 SACI MENAJ 60L BUC 5 SACI MENAJ 120L BUC 25 TRIUMF CU PULVERIZATOR BUC 1 SUPORT PICURARE VASE BUC 1
- Număr anunț
- DA24986900
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852,88 RON
- Valoare atribuită
- 852,88 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.