Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER PROSOP K4 7X29; PROSOP V VERDE 250FOI 1X56; FABI SAPUN LICHID 5LITRI 3X22; IGIENOL DEZINF 4LITRI 3X41,9; DEZINFECTANT MAINI 1LITRU ZHIVASEPT 5X30,50; DOZATOR SAPUN SPUMA F5 4X25

Număr anunț
DA24977816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAULESTI (CUI 29241180)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,20 RON
Valoare atribuită
703,20 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,20 RON

din 703,20 RON estimat