Atribuită
Cumpărare directă
Scule si accesorii intretinere 43 buc: 1 buc - BOS GBH 2-26 DFR MASINA DE GAURIT 1 buc - BOS GWS 9-125S POLIZOR UNGHIULAR 5 buc - RO 35553 ARZATOR EASYFIRE CU BUTELIE 10 buc - RO 35510 MULTIGAS 300/600 ML 5 buc - RP 31367 LEVIER OTEL 17*700MM 5 buc - RP 31373 LEVIER ASCUTIT OTEL 25*1500MM 5 buc - RP 81730 BURGHIU PERCUTIE SDS+ 17*250MM 5 buc - RP 81731 DALTA PERCUTIE SDS+ 40*250MM 5 buc - RP 32530 PERIE SARMA IMPLETITA CU FILET 1 buc - MK DF457DWE MASINA GAURIT 18V CU ACUM
- Număr anunț
- DA25002211
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SMART TOOLS SIB SRL (CUI 18454212)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.116,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.116,50 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.