Atribuită Cumpărare directă

servicii de intetinere a instalatiilor de incalzalzire centrala, instalatii sanitare, instalatii electrice confectii metalice, lacatuserie servicii oferite lunar la UNEFS

Număr anunț
DA24974681
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.064,04 RON
Valoare atribuită
79.064,04 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.064,04 RON

din 79.064,04 RON estimat