Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare sistem informatic Budget Manager conform oferta nr. 159/ 06.01.2020

Număr anunț
DA24952741
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72590000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.332 RON
Valoare atribuită
13.332 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.332 RON

din 13.332 RON estimat