Atribuită Cumpărare directă

Operatii de tinichigerie(inlocuit broasca,inlocuit maner,inlocuit mecanism deschidere usa interior,inlocuit mecanism culisant asa)si achizitie piese DaciaDoker BC 12 PON

Număr anunț
DA24993134
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,98 RON
Valoare atribuită
1.004,98 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,98 RON

din 1.004,98 RON estimat