Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 12 flacoane x 250ml solutie perfuzabila INFOMED FLUIDS SRL - ROMANIA

Număr anunț
DA24985255
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,42 RON
Valoare atribuită
110,42 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,42 RON

din 110,42 RON estimat