Atribuită
Cumpărare directă
Certificat digital calificat valabilitate 1 (un) an - Asigura integritatea si confidentialitatea documentelor semnate electronic ; - Permite autentificarea la diverse portaluri securizate si aplicatii, astfel garantand identitatea persoanei conform Regulamentului eIDAS 910/2014; - Emis pe dispozitiv criptografic securizat de Trans Sped S.R.L., Prestator de Servicii de Incredere Calificate (Qualified Trust Service Provider) 2. Aplicatia de semnare EasySign Light - Utilitar de semnare a documentelor; - Asigura semnarea oricarui tip de fisier indiferent de extensie ; - Permite vizualizarea fisierelor semnate in format .p7m/ .p7s /.p7e 3. Suport tehnic - Oferit pe intreaga durata a valabilitatii certificatului digital calificat; - Pentru sistemul de operare Windows ( XP,Vista,7, 8 si 10) . Semnatura electronica pentru doua personane Vasilache Valentin Aurel care expira pe 05-03-2020 si Bineata Maria Cristina care expira pe 10-03-2020 amindoua certificate se vor reinoi pe 1 an de zile.
- Număr anunț
- DA24966516
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.