Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET MATERIALE ELECTRICE: HZ IP55 PRIZA DUBLA PT HZ34848 include TV 0.05 lei 1454 Buc 5 20,7 103,5 19,665 HZ IP55 PRIZA SIMPLA PT HZ34844 include TV 0.05 lei 1453 Buc 5 12,77 63,85 12,1315 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 50 2,67 133,5 25,365 HOLTZSURUB+DIBLU 6 BATERE 2590 Buc 200 0,08 16 3,04 ASFORA PRIZA DUBLA 2P+E ST Schneider EPH9900121 include TV 0.05 lei 1258 Buc 1 10,95 10,95 2,0805 MUFA SERTIZARE NET RJ45 CAT5e 8P8C 2899 Buc 30 0,14 4,2 0,798 DAB BEC LED E27 6W L.CALDA 13-2722600 12206 Buc 30 10,83 324,9 61,731 SCH CONTACTOR 18A 220Vca 7.5KW LC1D18P5 1384 Buc 1 85,3 85,3 16,207 CAP PRELUNGITOR 4 PRIZE 2006 Buc 2 10,36 20,72 3,9368 FISA CU CP POLIC KAISER GERMANY 577 6333 Buc 2 4,65 9,3 1,767 ACUMULATOR R3 1000 mAh 5647 Buc 20 11,9 238 45,22

Număr anunț
DA24960887
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010,22 RON
Valoare atribuită
1.010,22 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010,22 RON

din 1.010,22 RON estimat