Atribuită
Cumpărare directă
11141120 Robinet Pp-R Ventil Dn20 Formul Buc 1 11115302 Dop alama 1/2" Buc 2 11120069 Racord rapid 1/2" Buc 2 10807051 Teu bronz FI T02Z 1/2 inch Buc 1 11141130 Teava Pp-R/Gf Pn20Dn020 Formul Buc 2 11141080 Cot Pp-R 90/020 Formul Buc 10 11141099 Mufa Pp-R Fe 020X1/2 Formul Buc 4 11141073 Clema Fixare Pp-R 20 Formul Buc 10 10801002 Tub PP, mufa, DN040, lungime 3 m Buc 2 10800946 Ramificatie PP DN 040 x 040/870 Buc 2 10800851 Cot PP DN 040/870 Buc 6 10813953 COLIER CU GARNITURA SURUB SI DIBLU 1 1/4 Buc 5 11144471 BATERIE LEBADA MALAGA Buc 1 10805994 Sifon flexibil 32-40 cu ventil 5/4 inch Buc 1 11158218 SILICON SANITAR ALB 300 ML Buc 1 11130936 Masca + Lavoar Kronos Buc 1
- Număr anunț
- DA24947214
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,51 RON
- Valoare atribuită
- 554,51 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.