Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant utilizabil la masini de spalat automate, eficient indiferent de gradul de duritate al apei si recomandat tuturor tipurilor de masini de spalat.Simultan dezinfecteaza, spala si albeste. Se foloseste pentru textilele albe si colorate din material sintetic, bumbac – polyester si bumbac.Produs avizat de catre Ministerul Sanatatii. Ambalare: sac de 15 kg. Produsul va fi insotit la livrare de copia avizului MS in valabilitate, fisa tehnica, fisa de securitate. Produsul va fi marcat si etichetat conform legislatiei nationale in vigoare. Solicitam discount conform ofertei de pret

Număr anunț
DA25008099
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.290 RON
Valoare atribuită
4.290 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.290 RON

din 4.290 RON estimat