Atribuită
Cumpărare directă
CALORIFER CU ULEI, 11 ELEMENTI, 2500W, 3 TREPTE DE PUTERE 11 elementi, putere maxima: 2500W, 3 setari de temperatura: 1500/2000/2500W, dimensiune elementi: 145* 590mm, termostat ajustabil, protectie supraincalzire, sistem de protectie impotriva rasturnarii, indicator luminos, roti pentru manevrare usoara
- Număr anunț
- DA25006942
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,85 RON
- Valoare atribuită
- 569,85 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.