Atribuită Cumpărare directă

oua rosii=160buc*0.41; R1219 salate icre 70gr=38buc*1.3; R0859 carnati semiafumati=4.3kg*22.02; R0387 mazare verde congelata 1kg=10buc*6.46; R0596 pulpe pui superioare bax congelate=10kg*6.24; R1197 carne porc tocata 70/30 atm =7.1kg*20.83; R1534 telemea vaca =8kg*12.57; R0627 piept pui dezosat punga congelat=10.1kg*17.34; R0888 salam mic dejun=4kg*18.35; R0866 cremwursti extra piept pui=4.9kg*21.83; R0164 bors punga 1l=4buc*1.27; Ro421 lamai=1.1kg*7.11; R0446 usturoi=1 kg*16.63; R0427 morcov=5kg*2.06; R0429 patrunjel=20lg*0.91; R0411 cartofi=50kg*2.29; R0413 ceapa vrac=10kg*2.41; R0426 mere=14kg*3.21

Număr anunț
DA25015559
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182,64 RON
Valoare atribuită
1.182,64 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182,64 RON

din 1.182,64 RON estimat