Atribuită
Cumpărare directă
Ace intramusculare 18 G – 1,2 mm / 40mm -amboul de culoare roz 1000 X 0.06 = 60 Ace intramusculare 22 G – 0,7 mm / 40mm -amboul de culoare neagra 500 X 0.05 = 25 Manusi chirurgicale sterile SANTEX 8 - 400 X 0.83 = 332 Manusi examinare L (usor pudrate ) Santex 30 X 12.65 = 370.50 Manusi examinare M (usor pudrate )Santex 30 X 12.35 = 370.50 COMPRESE STERILE DIN TIFON 10cm / 10cm x 48 Pliuri ( 5 comprese x 8 pliuri ) 24 gr/mp, 29 x 18 fire 2000 X 0.45 = 900 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24994564
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.726 RON
- Valoare atribuită
- 1.726 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.