Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare functionarii. Obs. Pix cu mecanism Aihao 567 0.7mm 30 buc culoarea rosu si 30 buc negru

Număr anunț
DA24986160
Autoritate contractantă
COMUNA SAVADISLA (Primaria Comunei Savadisla) (CUI 4889497)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645,51 RON
Valoare atribuită
1.645,51 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645,51 RON

din 1.645,51 RON estimat