Atribuită Cumpărare directă

Desktop All in One IdeaCentre 730S, Core i5, CPU i5-8250U, 1600MHz, Ecran 23.8″, Rez.1920×1080, Touchscreen, RAM 8GB, Max 16GB, DDR4 2400MHz, HDD 2TB, SSD 256GB, VGA AMD Radeon 530, 2GB, DVDRW, Win.10 Home + WPS Office free

Număr anunț
DA24967561
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.949,58 RON
Valoare atribuită
4.949,58 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.949,58 RON

din 4.949,58 RON estimat