Atribuită Cumpărare directă

Telefon fix fara fir Panasonic DECT KX-TG2511FXT - Display alphanumeric, agenda 50 numere si caller ID, cantitatea necesara este de 4 bucati. Pretul include toate costurile, inclusiv cele pentru transport.

Număr anunț
DA25010062
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
32252000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,52 RON
Valoare atribuită
423,52 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,52 RON

din 423,52 RON estimat