Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de alpinism utilitar necesare pentru dezinstalarea unui numar de 102 antene VSAT, inclusiv repararea acoperisurilor si a teraselor ce au dotat agentiile de la Punctele de Lucru Judetene , conform ofertei dumneavoastra inregistrata la CN LOTERIA ROMANA SA sub nr.887/22.01.2020. Va rugam sa va sumati modelul de contract atasat sa-l completati cu datele societatii dumneavoastra (cont bancar de la o banca comerciala) si sa-l transmiteti pe adresa de e-mail achizitii.publice@loto.ro impreuna cu oferta semnata si stampilata.
- Număr anunț
- DA24994685
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- ALPIN UTIL DESIGN S.R.L. (CUI 39361019)
- Cod CPV
- 50334400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.185 RON
- Valoare atribuită
- 22.185 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.