Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 1 flacon x 1000ml EGIS PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA VA ROG SA LIVRATI URGNT .

Număr anunț
DA24979190
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33631000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare atribuită
1.068 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068 RON

din 1.068 RON estimat