Atribuită
Cumpărare directă
CARNATI GRATAREL PLIN DE CARNE=6,48Kg x 31,3lei; SALAM VICTORIA ELIT 2BUC. PACH.=6,48Kg x 21,8lei; PARIZER TARANESC CU PIEPT PUI PROMO=5,71Kg x 18,2lei; VSC PATE PASARE 200g=48BUC x 2,9lei; MUSCHI FILE AFUMAT PROMO PACH. 2BUC=3,42Kg x 28,2lei; LFA V MORCOVI CUBURI CG 10KG=10Kg x 5,7lei; UNT 60% 200G DEL=24Buc x 7lei; SUNCULITA TARANEASCA ELIT 2BUC PACH.=10,35Kg x 26,2lei; MASLINE NEGRE 121-140 2.5KG=10Kg x 13,8lei; ULEI 1L=24Buc x 4,8lei; ZAHAR 1KG=20Kg x 3,2lei;
- Număr anunț
- DA24996456
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca (CUI 16737000)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.497,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.497,02 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.