Atribuită Cumpărare directă

Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea unui numar de 8 bucati- CARTUS TONER , imprmanta OKI B4l2dn, Canon IR2530i si OKI MC853.

Număr anunț
DA24996692
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.338,28 RON
Valoare atribuită
2.338,28 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.338,28 RON

din 2.338,28 RON estimat