Atribuită Cumpărare directă

SE VOR LIVRA , ZILNIC , LA SEDIUL CENTRULUI DE ZI VALEA MARE , JUDETUL DAMBOVITA , MENIURI COMPUSE DIN FELUL I , FELUL II SI DESERT IN NUMAR DE 18-20 DE PORTII , IN FUNCTIE DE COMANDA ZILNICA

Număr anunț
DA24980717
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE (CUI 4280264)
Furnizor / câștigător
ENALEX CROCO S.R.L. (CUI 3833749)
Cod CPV
55520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.520,40 RON
Valoare atribuită
43.520,40 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.520,40 RON

din 43.520,40 RON estimat