Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție terminal mobil, tip tabletă și accesorii, cu următoarele cerințe tehnice: iPad Pro Apple model Space Grey, cu diagonala de 12.9-inch, cu Wi-Fi + Cellular 1TB incluse; Husă pentru iPad tip Apple Smart Keyboard Folio Charcoal Grey (tastatura în limba română) și Stylus Apple Pencil. Garantie 24 luni Nu sunt acceptate produse resigilate
- Număr anunț
- DA24997760
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI 34450158)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.103 RON
- Valoare atribuită
- 8.103 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.