Atribuită
Cumpărare directă
Chromol menține și protejează suprafețele din oțel inoxidabil și lasă o peliculă de protecție care previne re-murdărirea. Îndepărtează delicat amprentele, petele de apă și alte urme usor aderente. Picăturile de apă se îndepărtează cu ușurință și produsul previne reapariția acestora. Chromol este economic și ușor de utilizat având o miros plăcut. Zona de utilizare: Pentru întreținerea oțelului inoxidabil; de exemplu pentru dulapuri și rafturi, pereți, lifturi, suprafața exterioară a mașinii de spălat vase și a frigiderului, mașini de gătit, hote de bucătărie. -Curat: Protejează suprafețele din oțel inoxidabil de petele de apă, grăsimi și amprente. -Sigur: O combinatie speciala de uleiuri formează un film de protecție uniform pe suprafața pe care se aplică pentru a preveni re-murdărirea. -Eficient: Suprafețele tratate pot fi curățate cu ușurință. A nu se folosi pe suprafețe fierbinți! Nu este pentru utilizare pe suprafețe de lucru care vin în contact direct cu alimente! Pentru suprafețe foarte murdare, este necesară o curățare prealabilă.
- Număr anunț
- DA24997627
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,40 RON
- Valoare atribuită
- 483,40 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.