Atribuită Cumpărare directă

MANUSI PROTECTIE CU MANSETA IMERSATE IN LATEX ADERENTE , ANTIALUNECARE - dintr-o bucata, fabricate din amestec de bumbac si poliester, impregnate in latex, cu finisaj de aderenta antialunecare pe palma si degete prevazute cu manseta de fixare la incheietura

Număr anunț
DA25014610
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,50 RON
Valoare atribuită
262,50 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,50 RON

din 262,50 RON estimat