Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta - taxa de drum A12 NR AUTO SERIE SASIU CATEGORIE VALABILITATE DATA STOP VS31API UU14SDCH454397561 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS32API UU14SDCH454397559 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05EYF UU15SDCJC54396886 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05EYG UU14SDCH454397560 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05RTX UU1HSDJ9G58854845 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05RTY UU1HSDJ9G58854832 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05RTZ UU1HSDJ9G58854831 Autoturisme 12 luni 05/02/2020 VS05YVP UU1KSD0KJ36990801 Autoturisme 12 luni 05/02/2020

Număr anunț
DA24968713
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN VASLUI (CUI 20720359)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,60 RON
Valoare atribuită
899,60 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,60 RON

din 899,60 RON estimat