Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta corectiva si proactiva pentru echipamente hardware dupa cum urmeaza: - servicii de monitorizare software de baza instalate pe servere - servicii de securitate servere - activitati de mentenanta SAN corectiva - Revizii tehnice trimestriale, interventii in caz de defectiune pentru echipamentele descrise mai jos?: Server de tip IBM x3650 M4 Server de tip IBM System Storage DS3524 Switch fibra optica IBM SAN24B-4 UPS - APC SMT3000RMI2U Router – Cisco 891 Switch tip 1 (4 porturi) – Cisco SG300 -10 Switch tip 2 (12 porturi) – Cisco SG300 - 20 Firewall – Cisco ASA 5505 Echipament backup NAS –Seagate APC UPS Network Management Card 2 HDD IBM 300GB Firewall FG-60D Bundle Network Attached Storage Synology Echipament backup NAS (Network Attached Storage) - Seagate
- Număr anunț
- DA25007722
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- DEDALUS TEAMNET S.A. (CUI 30604602)
- Cod CPV
- 71356300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.