Atribuită Cumpărare directă

ARDEI KG 3*9.173; TELINA KG 4*5.505; CONOPIDA CONGELATA BUC 2*22.935; MAZARE CONGELAT BUC 11*5.505; ... mai departe

Număr anunț
DA24966311
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,77 RON
Valoare atribuită
483,77 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,77 RON

din 483,77 RON estimat