Atribuită Cumpărare directă

Conform comanda nr 4/03.02.2020

Număr anunț
DA24972248
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,27 RON
Valoare atribuită
623,27 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,27 RON

din 623,27 RON estimat