Atribuită Cumpărare directă

caiet a4 80 file 4 2.94 capsator daco 241 3 12.5 dosar plastic 80 0.39 foarfeca titan 21cm daco 3 8.92 folii protectie documente 2.5, a4, 100 buc/set 200 0.06 permanent marker 12 2.25 perforator 20 coli kangaro 2 12.02

Număr anunț
DA24996998
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,26 RON
Valoare atribuită
170,26 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,26 RON

din 170,26 RON estimat