Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/T642/T644/ - 21 000 PAGINI ( la un grad de acoperire de 5%) CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X642/644/646 LA ACHIZITIONAREA A MININ DOUA CARTUSE, SE OFE CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050. LA ACHIZITIONAREA A MININ DOUA
- Număr anunț
- DA24997574
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ILFOV (CUI 29342362)
- Furnizor / câștigător
- ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI 39758427)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.410 RON
- Valoare atribuită
- 5.410 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.