Atribuită Cumpărare directă

servicii de revizie la 500 ore de functionare pentru utilajul buldoexcavator JCB 4CX din dotarea Ocolului Silvic Dumitresti

Număr anunț
DA25091690
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.889,25 RON
Valoare atribuită
3.889,25 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.889,25 RON

din 3.889,25 RON estimat