Atribuită Cumpărare directă

Mikrozid AF Liquid - Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare, pentru suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cele de profil stomatologic. Spectru larg de actiune. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Solutie gata preparata, uscare rapida fara a lasa urme. Ambalaje disponibile : flacon 250 ml cu pulverizator. Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /flacon 250 ml cu pulverizator

Număr anunț
DA25076740
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.150 RON
Valoare atribuită
7.150 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.150 RON

din 7.150 RON estimat