Atribuită
Cumpărare directă
- culoare alb; - marimi: 5x10cm; - realizat dintr-un material hidrofob netesut; - prevazut cu hartie siliconata de sustinere, pretaiata; - suport de hârtie de silicon, cu o scala metrica imprimata, care faciliteaza taierea precisa; - elasticitate orizontala si verticala; - elasticitatea materialului asigura mularea perfecta pe suprafetele curbe ale corpului, oferind un confort sporit la purtare; - permite respiratia pielii, datorita microperforatiilor prezente pe toata suprafata benzii; - ideal pentru pacientii cu piele hipersensibila si pentru cei care au tendinta de a dezvolta reactii alergice; - plasturele este ideal pentru zona articulatiilor si zonele dificile de pansat; - nu contine latex; - hipo-alergic, non-sterile - poate fi indepartat usor, fara a lasa reziduuri - permeabilitatea ridicata pentru aer si vapori de apa diminueaza riscul maceratiilor si in cazul acoperirii unor suprafete mari de tegument; - ambalat in cutie, permite utilizarea benzii fara a o scoate; - ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, dimensiuni si adresa producator ); - inscriptionate C.E. Mod de ambalare: rola
- Număr anunț
- DA25100838
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.206,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.206,80 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.