Atribuită Cumpărare directă

Mecanism roll-up 2000 / 850mm cu banner printat 17 afis artie A3 10 fluturas 2000 panou informare A3 pe alucobond cu autocolant printat si laminat 2

Număr anunț
DA25084732
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU (CUI 4270805)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.762 RON
Valoare atribuită
8.762 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.762 RON

din 8.762 RON estimat