Atribuită Cumpărare directă

FILTRU AER SA16566

Număr anunț
DA25063540
Autoritate contractantă
TROLEIBUZUL S.A. (CUI 7613398)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
Cod CPV
42514300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat