Atribuită Cumpărare directă

PREZENTARE: săpun solid ambalat individual în cutie de carton; CAPACITATE: 100 g; INGREDIENTE: ¼ cremă hidratantă şi agenţi delicaţi de curăţare ajută la păstrarea barierei naturale de protecție a pielii; AMBALARE: 48 buc/bax.

Număr anunț
DA25056675
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,80 RON
Valoare atribuită
772,80 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,80 RON

din 772,80 RON estimat