Atribuită
Cumpărare directă
ARO H IG 1STR,30 SENI BASIC L,30 SENI BASIC XL,100 ARO SERV ALBE 1 STR,10 ARO SACI MENAJ 120L,30 SACI MENAJ FINO COLORAT 35L,20 FOI HARTIE COPT,100 AMBULEX NITRIL ALBASTRU M,300ML PRONTO SPRAY LEMN CLASIC,500ML DEZ UNIV SANYTOL,750ML DOMES ATLANTIC,OTI COADA LEMN CU FILET110CM
- Număr anunț
- DA25016347
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,16 RON
- Valoare atribuită
- 710,16 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.