Atribuită Cumpărare directă

REEVALUAREA CLADIRILOR IN VEDEREA STABILIRII VALORII DE IMPOZITARE LA DATA DE 31.12.2019 CONFORM OFERTA ANEXATA OFERTA COMERCIALA APARTINAND SPITALULUI CLINIC DE URGENTA “ SFANTUL IOAN “ CONTRAVALOAREA SERVICIILOR DE EVALUARE A CLADIRILOR DESCRISE MAI JOS : LOCATIA 1 –SOS. VITAN –BARZESTI, NR 13 3 CORPURI CLADIRE PRINCIPALA SPITAL (CORP A, CORP B, CORP C (POLICLINICA) si CORP E) 6 CLADIRI SECUNDARE (DEPOZIT ALIMENTE, PUNCT TERMIC, STATIE OXIGEN, REZERVOR APA, MAGAZIE MATERIALE, DEPOZIT ALIMENTE, ANEXA GARAJ, CLADIRE POST TRAFO) LOCATIA 2 – STRADA BUCUR , NR 6 1 CLADIRE PRINCIPALA SPITAL 1 CLADIRE SECUNDARA DEPOZIT ALIMENTE LOCATIA 3 – STRADA BUCUR , NR 19 1 CLADIRE PRINCIPALA MATERNITATE TARIF EVALUARE CLADIRE PRINCIPALA = 600 RON/BUC TARIF EVALUARE CLADIRE SECUNDARA = 250 RON/BUC TOTAL OFERTA 5 CLADIRI PRINCIPALA X 600 RON/BUC + 7 CLADIRI SECUNDARE X 250 RON /BUC = 4.750 RON la care se adauga TVA 19%

Număr anunț
DA25016585
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
ROMPROP INVEST SRL (CUI 21639253)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750 RON
Valoare atribuită
4.750 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750 RON

din 4.750 RON estimat