Atribuită
Cumpărare directă
Prosop hartie alb 100m ,2str.720g - 30 BUC X 9.55 RON; Sapun lichid 500ml AMALFI cu pompita - 10 BUC X 5.90 RON; Dezinfectant igienic al mainilor Manocid 1L - 3 BUC X 42.00 RON; Alcool sanitar 70% 500ml - 17 BUC X 7.00 RON; Manusi unica folosinta 100 buc/set - 10 CUT X 2.80 RON; Detergent sticla cu efect antiaburire 1l DESTELLO -- 5 BUC X 7.80 RON; KH7 Anticalcar forte spuma 750ml cu pulverizator - 5 BUC X 12.00 RON; Lavete umede 3buc/set - 10 SET X 2.52 RON; Laveta microfibra Uno (traditional) 29*29cm - 5 SET X 3.80 RON; BETISOARE BUMBAC, 100 BUC - 10 BUC X 2.00 RON; Spray mobila cu efect de stralucire 405 c.c. - 4 BUC X 7.90 RON; Rezerva odorizanta 335cc ROMAR - 5 BUC X 6.80 RON; Vata bumbac 100% 200g - 6 BUC X 5.10 RON; Perie unghii - 10 BUC X 1.50 RON;3 Servetele umede - 10 BUC X 3.30 RON; Bureti de vase 10 buc/set - 3 SET X 3.50 RON; Saci menaj 60l, 10buc/set - 5 BUC X 3.30 RON; Tifon - 35 M X 1.53 RON.
- Număr anunț
- DA25079405
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- DAXI CLEANING (CUI 15779252)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.006,45 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.