Atribuită Cumpărare directă

PNA comprese tip plasa impregnate cu unguent neutru 10 x 20 cm- grassolind PNA pansament tip plasa impregnat cu Ag 10 x 20 cm - atrauman Bandaj de prindere elastic fara latex 12 cm x 4 m

Număr anunț
DA25024879
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.982 RON
Valoare atribuită
3.982 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.982 RON

din 3.982 RON estimat