Atribuită
Cumpărare directă
LAMPA BACTERICIDA LBA-ER 2X30W-S, gama economic, montare pe stativ mobil cromat, dezinfectie suprafete in absenta omului si a plantelor verzi. Lungime de unda 253,7 nm. Suprafata dezinfectata 24 m². Dimensiuni 928 x 158 x 60 mm. Eficienta mare in distrugerea microorganismelor daunatoare sanatatii umane: dezinfectie 99,99%. Realizarea unui microclimat lipsit de virusuri, spori de mucegai sau bacterii. 100% Ecologic. Igiena si protectia oamenilor, a mediului fara utilizarea produselor chimice. Tuburi UV-C garantate pana la 9.000 de ore pentru lampile LBA. Inaltime ajustabila stativ telescopic (135-215 cm). Alimentare: 220 V/50 Hz la priza de impamantare. Clasa de protecție electrică I, IP20. Lungime cablu de alimentare standard 3 m, sau conform specificatie utilizator
- Număr anunț
- DA25065266
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 31532100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.204,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.204,20 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.