Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spalatorie/curatatorie in localitatea Bucuresti si in localitatea Predeal conform cerinte din anunturi publicitare ADV1127973 si ADV1127978 din data de 03.02.2020. Incheiere contract pana la 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire cu acordul partilor pana la 30.04.2021
- Număr anunț
- DA25023658
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- SILGIMAR PROD S.A. (CUI 18594267)
- Cod CPV
- 98310000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.800 RON
- Valoare atribuită
- 30.800 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.