Atribuită
Cumpărare directă
AMESTEC MEXICAN 2,5KG 8PUNGI X16.4220 BATON NESQUIK 25GR 100BUC X 1.1834 CEAI CELMAR FRUCTE PADURE 48BUC X 2.3853 DULCEATA AROVIT CAPSUNI 340GR 18BUC X 6.9724 GRIS 0,5KG ARPIS(10) 10 BUC X 1.9174 LAMAI SPANIA CAL I 3KG X 6.1467 MERE ROSII PL CAL I 15KG X 3.1100 MUSTAR CASEROLA 200GR(12) 12BUC X 1.3669 OUA ROMANIA CALI 60 BUC X 0.5412 ZAHAR 1KG AMBALAT MARGARITAR (10) 40 BUC X 2.5596 ZAHAR PUDRA MARGARITAR 500GR(20) 2BUC X 2.7431 BANANE 19.70KG X 6.4036 CLEMENTINE CAL I GRECIA 12KG X5.6788 PORTOCALE SPANIA 14,80KG X 4.2201 VARZA ALBA MACEDONIA 21KG X 1.9266
- Număr anunț
- DA25024249
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,98 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.