Atribuită Cumpărare directă

BRNAZA DE VACA BOROAIA 2KG X 13.7522 AGROSPRINT MAZARE 2,5KG 4BUC X 20.0917 BOROAIA SMANTANA 1KG 6BUC X 16.0550

Număr anunț
DA25024344
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,20 RON
Valoare atribuită
204,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,20 RON

din 204,20 RON estimat