Atribuită Cumpărare directă

Oxivir este un detergent-dezinfectant concentrat lichid, pe bază de oxigen activ, recomandat pentru curăţarea şi dezinfectarea tuturor suprafeţelor lavabile. Proprietăţi de bază • Formulare slab acidă pe bază de peroxid de hidrogen • Spectru larg antimicrobian • Acţiune de curăţare eficientă • Fără miros • Bazat pe o tehnologie patentată: peroxid de hidrogen + acceleratori

Număr anunț
DA25002978
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 5321206)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,25 RON
Valoare atribuită
184,25 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,25 RON

din 184,25 RON estimat