Atribuită Cumpărare directă

CAPSE 23/6: 3 X 1,9 = 5,70 CAPSE 23/13: 3 X 3,5 = 10,5 CAPSATOR CAPACITATE MARE: 3 X 85 = 255

Număr anunț
DA25020810
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,20 RON
Valoare atribuită
271,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,20 RON

din 271,20 RON estimat