Atribuită Cumpărare directă

Consult medicina muncii, completarea si vizarea fisei de aptitudine pentru un numar de 58 angajati ai liceului.

Număr anunț
DA25088112
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
Cabinet Individual de Medicina Muncii dr. Mihaly Zoltan (CUI 25368866)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat