Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmirea dosarului cererii de finantare, elaborarea studiilor de piata, in vederea depunerii proiectului "Cresterea atractivitatii zonei pescaresti, prin dezvoltarea infrastructurii de agrement in localitatea Corabia" in cadrul Programul Operational pentru Pescuit si Afaceri Maritime., conform ghidului solicitantului si legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA25026242
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
BODY BUSINESS SRL (CUI 32021451)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat